Apie Chemspec

Mūsų įmonė yra oficialus pasaulyje žinomo profesionalios chemijos gamintojo Chemspec (JAV) platintojas Lietuvoje. Tai yra pripažintas visame pasaulyje JAV gamintojas, teikiantis novatoriškus kilimų, apmušalų ir odos valymo bei dėmių šalinimo ir kvapų kontrolės sprendimus. Chemspec - profesionalios švaros prekės: valymo, plovimo ir dezinfekcijos priemonės, valymo chemija.

Mūsų asortimente rasite platų gamintojo Chemspec produktų, skirtų cheminiam kilimų ir sofų, kėdžių ir čiužinių valymui, pasirinkimą skystame arba miltelių pavidale. Tai yra sertifikuoti produktai, kurie patvirtino savo efektyvumą ir turi didelę paklausą visame pasaulyje tarp valymo paslaugas teikiančių profesionalų. Tokie preparatai gali veiksmingai susidoroti net su pasenusia tarša ir grąžinti gaminių paviršiui prezentatyvią išvaizdą. Šių gaminių nerasite jokioje buitinės chemijos parduotuvėje! O tik čia galite pasirinkti bene geriausius kainos ir kokybės santykį atitinkančius produktus.

Siūlome išskirtinai originalius amerikietiško prekės ženklo gaminius, kuriais galite pasikliauti dėl itin kokybiško ir greito valymo. Chemspec priemonės gali būti naudojamos:

  • kasdieniam ir bendram valymui;
  • kilimų, tekstilės dezinfekcijai;
  • nemalonaus kvapo šalinimui;
  • įvairių rūšių teršalų šalinimui;
  • patrauklios gaminių išvaizdos išlaikymui, spalvų atkūrimui.

Pažymėtina, kad Chemspec rūpinasi cheminio valymo priemonių veiksmingumu, todėl prieš patenkant į rinką visoms medžiagoms atliekama gamybos kontrolė ir bandymai. Nieko keisto, kad juos vertina ne tik paprastos šeimininkės, bet ir profesionalūs valytojai.

Kita Chemspec produktų kategorija – dėmių valikliai. Tai ekonomiškos priemonės, kurios kokybiškai ir greitai pašalins įvairios kilmės dėmes (iš kavos, žolės, kramtomosios gumos, sulčių ir kt.). Perkant dėmių valiklį, norint teisingai pasirinkti, patartina atkreipti dėmesį į gamintojo rekomendacijas.

Kvapo neutralizavimo poreikis gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, tačiau Chemspec asortimente yra viskas, ko reikia šiai problemai spręsti. Profesionalūs gaminiai leidžia efektyviai atsikratyti nemalonaus kvapo ant įvairių paviršių, įskaitant sienas, grindis, minkštus baldus, kilimus ir kt. Vartotojai atkreipia dėmesį į gaminių efektyvumą ir optimalų kainos/kokybės balansą. Tai yra modernūs vaistai, kurie pasitvirtino tarp Ukrainos vartotojų.

Odos valymo priemonės, esančios ir Chemspec linijoje, leis nepriekaištingai išlaikyti subtilius odos gaminius (sofas, fotelius ir kt.). Tokie preparatai lengvai nuvalo paviršių nuo įvairių teršalų, nupoliruoja ir suteikia pirminį blizgesį. Pastebėsite, kad prižiūrėti odinius baldus tapo daug lengviau ir patogiau.

Chemspec profesionali chemija leis išlaikyti norimą patalpų higieną, švarą ir reprezentacinę išvaizdą. Mūsų kataloge yra platus Amerikos gamintojo gaminių asortimentas, kuris gali būti naudojamas tiek koncentrato pavidalu, tiek atskiestas.