D.U.K.

Taip, baldams valyti naudojami produktai yra sertifikuoti ir skirti naudoti gyvenamosiose patalpose. Ši technologija yra visiškai saugi žmonėms ir gyvūnams. Baigus valymo procesą balduose nelieka jokių cheminių medžiagų. Likučiai neutralizuojami ir visiškai pašalinami iš apmušalų kartu su nešvarumais.

Vidutiniškai nuo 6 iki 10 valandų, priklausomai nuo audinio tipo ir kambario mikroklimato. Taip pat teikiame skubaus džiovinimo ir visiško priverstinio džiovinimo paslaugas. Jei branginate savo laiką ir norite savo gaminį naudoti iš karto, jūsų sofą ar čiužinį galime išdžiovinti per 1 valandą!

Dažniausiai ne, nes tai nėra būtina. Mes dirbame itin kruopščiai. Gali būti, kad ant grindų pateks nedidelių plovmo priemonės lašelių, kuriuos tuoj pat pašalinsime giluminio siurblio arba šluostės pagalba. Nerekomenduojame grindų uždengti plėvele ar audiniu: jei ant grindų pateks lašelių, galime jų laiku nepastebėti, todėl valymo priemonė ilgiau liks ant grindų dangos.

Baldai ir kilimai valomi tada, kai jie tampa nešvarūs. Kad išvengtumėte bendrų nešvarumų, dulkių ir mikrobų, mūsų nuolatiniai klientai užsako baldų ir kilimų valymą kas 6-12 mėnesių.

Taip, galime, jei užvalkalas yra užvilktas.

Mažiausia užsakymo suma Vilniaus mieste – nuo 40 EUR, už Vilniaus miesto ribų – nuo 50 EUR. Taip pat vykstame į bet kurį gyvenamąjį rajoną 100 km ribose nuo Vilniaus – kaina apskaičiuojama individualiai.

Taip, naudodami specializuotus produktus ir papildydami valymo procesą specialiu etapu, pašaliname įvairios kilmės nemalonius kvapus. Pašaliname būtent kvapo šaltinį, kad jo atsikratytume visam laikui, o ne laikinai užmaskuotume!

Giluminio valymo trukmė priklauso nuo gaminio formos ir dydžio, apmušalų medžiagos tipo ir užterštumo laipsnio. Standartinę kampinę sofą arba 2 vietų čiužinį galima išvalyti maždaug per 2-2,5 valandas.

Galime, tačiau negarantuojame, kad dėmės bus visiškai pašalintos. Dažnai bandymai pašalinti dėmes naudojant buitinius valiklius, pvz. Vanish, pažeidžia ir pakeičia apmušalų audinio spalvą. Dėl to sofa bus švari, tačiau gali likti matomų baltų dėmių valymo vietose.

Garantuojame, kad jūsų baldai bus higieniškai švarūs! Tačiau kaip profesionalai negalime sau leisti jūsų apgauti ir garantuoti naujos sofos po valymo. Bet koks audinys naudojimo metu įgyja tam tikrą nusidėvėjimo laipsnį, dažai laikui bėgant iš dalies išbluksta, giluminis valymas šių dalykų neatstatys. Kartais pasitaiko pigmentinių dėmių, kurios chemiškai pakeitė audinio spalvą ir tekstūrą, ypač įsisenėjusių dėmių, kurios yra kelių mėnesių ar metų senumo. Jei koks nors „ekspertas”, nematęs gaminio, nežinodamas dėmių kilmės ir senumo, gali garantuoti 100 % jų pašalinimą – tai arba sukčius, arba jis turi laiko mašiną! 🙂 Prieš pradėdami darbą visada apžiūrime sofą ir ant jos esančius nešvarumus. Jei kai kurių dėmių neįmanoma pašalinti arba jei giluminis valymas jūsų sofai paprasčiausiai yra negalimas, būtinai jus apie tai įspėsime.Praktiškai mes pašaliname nuo 95 % iki 100 % sudėtingiausių dėmių ir kvapų, tai liudija mūsų mėgstamų klientų atsiliepimai ir daugybė darbų pavyzdžių.