Chemspec produkcija

Mūsų asortimente rasite platų gamintojo Chemspec produktų, skirtų cheminiam kilimų ir sofų, kėdžių ir čiužinių valymui, pasirinkimą skystame arba miltelių pavidale. Tai yra sertifikuoti produktai, kurie patvirtino savo efektyvumą ir turi didelę paklausą visame pasaulyje tarp valymo paslaugas teikiančių profesionalų. Tokie preparatai gali veiksmingai susidoroti net su pasenusia tarša ir grąžinti gaminių paviršiui prezentatyvią išvaizdą.

Šių gaminių nerasite jokioje buitinės chemijos parduotuvėje! O tik čia galite pasirinkti bene geriausius kainos ir kokybės santykį atitinkančius produktus.

KĄ REKOMENDUOJAME

Enz - All ir Formula 90

Enz - All yra turbūt stipriausia ir populiariausia išankstinio purškimo priemonė, kurios sudėtyje yra proteolitinių fermentų, specialiai sukurtų pašalinti sunkiausias baltymų dėmes. Produktas skirtas sintetiniams kilimams ir audiniams. 

Formula 90 yra trigubo veikimo plovimo priemonė. Puikiai tinka kilimams ir visų rūšių kiliminėms dangoms valyti tiek komerciniuose pastatuose, tiek namuose. Formula 90 Liquid, pasižymintis vienu didžiausių praskiedimo koeficientų rinkoje, yra ekonomiškiausia priemonė.

bOX

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Perkantiems virš 50 Eur.

basket1.png

DIDŽIAUSIAS PASIRINKIMAS

Pas mus rasite didžiausią produktų pasirinkimą.

quality

SERTIFIKUOTI PRODUKTAI

Prekiaujame tik aukštos kokybės produktais.